Eclipse® LDX

ÜSTÜN Performans

Eclipse LDX , ultra hızlı 60 Hertz görüntü güncelleme hızında kızıl ötesi motor teknolojisi kullanmakta ve yangın koşullarında nihai görüntü performansı
için Görüntü Kontrast İyileştirme (ICETM) teknolojisine sahiptir. Kompakt, düzgün tasarıma sahip olan Eclipse LDX bütçenize göre 240×180 ve 320×240 çözünürlükte sunulmaktadır.

 

PARLAK LCD Ekran

Eclipse LDX üzerindeki yeni ekran, parlaklığı artırarak ve kontrastı iyileştirerek itfaiyecilere yoğun duman altında ve direkt güneş ışığı altında daha berrak görüş sağlar.

 

GELİŞMİŞ Özellikler

Sayısal ve /veya izafi sıcaklık gösterge formatlarındaki sıcaklık ölçümü , Süper Yüksek Isı Renklendirmesi ve sarı, turuncu ve kırmızının parlak gölgelerinde yüksek ısıdaki olay yerlerini belirtmek Eclipse LDX’in standart bir özelliğidir. Bullard Extrem model termal kamera , opsiyonel olarak Bullard patentli Electronic Thermal Throttle ürünü ( itfaiyecilerin bir düğmeye basarak yüksek sıcaklıkları ekranda mavi renkli görmesini mümkün kılan ) ve entegre edilmiş Dijital Video Kaydedici özelliklerine sahiptir.

 

YENİ Görünüm ve Hissetme

Eclipse LDX, havalı mavi metalik girdap rengiyle diğer termal görüntüleyicilerden ayrılır. Ayrıca görüntüleyici eldivenli bir elde iken kolay açılıp kapanabilmesini
sağlayan gelişmiş bir güç düğmesi tasarımına sahiptir.