T4X

ÜSTÜN Performans

T4X, ultra hızlı 60 Hertz görüntü güncelleme hızında çalışan kızılötesi teknoloji kullanmakta ve yangın durumlarında en üstün görüntü performansını sağlayabilmesi için bünyesinde Görüntü Kontrast İyileştirme (ICETM) teknolojisine sahiptir.
320×240 ultra yüksek çözünürlükte üstün teknolojik özelliklere sahip bir standart ile donatılan T4X, yüksek performanslı bir termal görüntüleyicisinde ihtiyaç duyulan her şeyi itfaiye departmanlarına vermektedir.

 

PARLAK LCD Ekran

T4X üzerindeki yeni ekran, parlaklığı ciddi bir oranda arttırmakta ve kontrastı iyileştirmektedir. İlgili özellik itfaiyecilerin ; yoğun duman, parlaklık ve doğrudan
güneş ışınları koşulları altında daha iyi görmelerine olanak tanır. 4.3” lik geniş ekranı, piyasadaki en büyük ekrandır.

 

GELİŞMİŞ Özellikler

Sadece bir tuşa dokunarak ve yüksek sıcaklıkları mavi renkte gösteren Bullard’ın özel Electronic Thermal Throttle ürünü , yüksek sıcaklık alanlarında itfaiyecileri uyaran Süper Yüksek Sıcaklık Uyarı Renklendirmesi , numerik ve izafi sıcaklık gösterge formatlarında sıcak ölçümü ve 2x ve 4x dijital zoom da dahil T4X, üstün teknolojik özellikleri bünyesinde standart olarak bulunur.