T3X

ÜSTÜN Performans

T3X, ultra hızlı 60 Hertz görüntü güncelleme hızında çalıan kızılötesi motor teknolojisi kullanmakta ve yangın durumlarında en üstün görüntü performansını sağlayabilmesi için bünyesinde Görüntü Kontrast İyileştirme (ICETM) teknolojisine sahiptir. Bütçenize göre 240×180 ve 320×240, çözünürlükte sunulmaktadır. Satı sonrası hizmeti olarak , 320×240 çözünürlüğünü, daha kaliteli hale getirilip , yükseltilebilir. Sahip olduğu geni ileri özellik yelpazesiyle T3X, herhangi bir yangın söndürme görevi için kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır.

 

PARLAK LCD Ekran

T3X üzerindeki yeni ekran, parlaklığı ciddi bir oranda arttırmakta ve kontrastı iyileştirmektedir. İlgili özellik ; yoğun duman, parlak ışık ve doğrudan güne ışınları koşulları altında daha iyi görmelerine olanak tanır.

 

GELİŞMİŞ Özellikler

T3X üzerinde standart olarak bulunan Süper Yüksek Isı Renklendirme özelliği, yüksek sıcaklığa sahip olay yerlerini parlak sarı, turuncu ve kırmızı tonlarında

belirtir ve numerik ve izafi sıcaklık gösterge formatlarında sıcaklık ölçümü saglar. Sadece bir tuşa dokunarak ve itfaiyecilerin yüksek sıcaklıkları mavi renkte görmesine olanak tanıyan Bullard’ın özel Electronic Thermal Throttle eklentisi opsiyoneldir.