NXT

İtfaiye için YENİLİKLER

Bullard NXT, yalnızca sahada uzun süreli hizmet için değil, aynı zamanda düşük toplam sahip olma maliyeti de düşünülerek günümüzün itfaiye hizmeti için özel olarak üretilmiştir ve NFPA sertifikasına sahiptir:

  • En uzun pil çalışma süresi
  • En iyi görüntü kalitesi
  • İlk kablosuz şarj sistemleri
  • Kanıtlanmış dayanıklılık

ÜSTÜN Performans

X Factor Ailesinden beklediğiniz görüntü netliği, NXT’de daha da iyileştirildi. Parlaklığı ve kontrastı büyük ölçüde artıran ultra yüksek performanslı bir LCD ekranla donatılmış NXT, itfaiyecilerin yoğun duman altında ve direkt güneş ışığı altında daha net görmelerini sağlar.

NXT, termal kameranızın sürekli olarak kolayca kullanılmasını sağlayan, endüstrinin ilk kablosuz masaüstü şarj cihazıyla donatılmıştır. İsteğe bağlı bir aksesuar olarak kablosuz bir kamyona monte şarj cihazı da mevcuttur.

GELİŞMİŞ Özellikler

Sayısal ve /veya izafi sıcaklık gösterge formatlarındaki sıcaklık ölçümü , Süper Yüksek Isı Renklendirmesi ve sarı, turuncu ve kırmızının parlak gölgelerinde yüksek ısıdaki olay yerlerini belirtmek NXT’nin standart bir özelliğidir. Opsiyonel özellikler arasında, itfaiyecilerin bir düğmeye dokunarak sahneleri optimize etmelerini sağlayan Bullard patentli  Electronic Thermal Throttle ve itfaiyecilerin harekete daha da yaklaşmasını sağlayan 2X/4X Dijital Yakınlaştırma ve itfaiyecilerin beş kare yakalamasına olanak tanıyan Bullard’ın SceneCatcher Dijital Video Kaydedici bulunur, saatlerce video ve yüzlerce hareketsiz görüntü depolayın.

KOLAY Kullanım

Popüler LDX gibi, NXT de itfaiye için özel olarak tasarlanmış benzersiz odaklı kompakt ergonomisiyle diğer termal kameralardan ayırt edilir.

Ayrıca kamera eldivenli bir elde iken kolay açılıp kapanabilmesini sağlayan gelişmiş bir güç düğmesi tasarımına sahiptir.